search
REKLAMA
News

MARK HAMILL przedstawił swoją niepopularną opinię na temat STAR WARS

Mark Hamill po raz kolejny wszedł w interakcję z fanami “Star Wars”.

Łukasz Budnik

7 kwietnia 2022

Mark Hamill 1
REKLAMA

Mark Hamill znany jest ze swoich częstych interakcji z fanami w serwisach społecznościowych. Aktor często odnosi się do pytań zadawanych przez miłośników Star Wars lub po prostu odpowiada na ich posty. Tym razem odtwórca roli Luke’a Skywalkera wyraził swoją własną niepopularną opinię na temat Gwiezdnych wojen, dołączając do zabawy na Twitterze.

Hamill stwierdził, że niesławny The Star Wars Holiday Special jest niedoceniony. Przypomnijmy, że to okolicznościowy program wyemitowany w 1978, rok po premierze Nowej nadziei, dziś będący wstydliwym rozdziałem w historii serii stworzonej przez George’a Lucasa. Twórca – który nie brał czynnego udziału w tworzeniu programu – nie chciał, aby w ogóle ujrzał on światło dzienne, a ostatecznie Holiday Special został wyemitowany tylko raz na stacji CBS i nigdy nie został oficjalnie wydany na nośnikach. Historia opowiada o podróży Hana Solo i Chewbacci na rodzinną planetę tego drugiego, gdzie spotyka się ze on ze swoją rodziną, aby celebrować tzw. Life Day. W program wpleciono też animowany segment, w którym po raz pierwszy w świecie Star Wars pojawia się Boba Fett.

Hamill wrócił do roli Luke’a Skywalkera w nowej trylogii Star Wars oraz w drugim sezonie The Mandalorian – scena z jego udziałem w serialu Disney+ wzbudziła zachwyt fanów. Luke pojawił się także w Księdze Boby Fetta, raz jeszcze wprawiając w radość miłośników Gwiezdnych wojen.

The Star Wars Holiday Special obejrzycie na YouTubie:

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA