LADY GAGA wystąpi w filmie Ridleya Scotta. Kogo zagra?

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

Lady Gaga z powodzeniem wystąpiła u boku Bradleya Coopera w Narodzinach gwiazdy. Zagraniczne media informują, że artystka powróci na wielki ekran w filmie wyreżyserowanym przez Ridleya Scotta. Będzie to oparta na faktach historia o zabójstwie Maurizia Gucciego, wnuka założyciela słynnego domu mody.

Gaga wcieli się w Patrizię Reggiani, żonę Maurizia, która – jak dowiódł proces – zleciła jego zabicie. Kobieta spędziła w więzieniu 18 lat, a w roku 2016 wyszła na wolność za dobre sprawowanie. Podczas sprawy sądowej media okrzyknęły Reggiani „Czarną wdową”. Trzy lata przez zleceniem zabójstwa u kobiety zdiagnozowany został guz mózgu, który jednak nie uczynił poważnych szkód.

Maurizio Gucci i Patrizia Reggiani

Nie wiadomo jeszcze jakie studio wyprodukuje film ani jak będzie on zatytułowany. Wcześniej Scott wyreżyseruje The Last Duel z Adamem Driverem, Benem Affleckiem i Mattem Damonem. Pomysł na film o Patrizii Reggiani przewijał się już kilka lat – były z nim związane między innymi Penélope Cruz i Angelina Jolie.

Za pracę przy Narodzinach gwiazdy Lady Gaga była nominowana w kategorii aktorskiej, a statuetkę zdobyła za oryginalną piosenkę – „Shallow”. 

Ostatnio dodane