Kolejny niesamowity wyczyn kaskaderski TOMA CRUISE’A. Nagrania i zdjęcia z planu MISSION: IMPOSSIBLE 7

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

Mission: Impossible 7 w Polsce było głośno ze względu na kontrowersje związane z ewentualnym wysadzeniem mostu w Pilchowicach (felieton na ten temat przeczytacie tutaj), tymczasem ekipa filmu wznowiła już prace nad nową odsłoną serii o perypetiach Ethana Hunta. Z tej okazji do sieci trafiły nagrania i zdjęcia z planu, dzięki którym możemy po raz pierwszy ujrzeć kolejny wyczyn kaskaderski Toma Cruise’a. 

Aktor słynie z tego, że sam podejmuje się realizacji wyjątkowo trudnych scen i nie korzysta z pomocy dublerów (tylko na potrzeby serii Mission: Impossible wspinał się na budynek Burj Khalifa lub przebywał na zewnątrz startującego samolotu). Tym razem Cruise, prowadząc motocykl, wyskakuje z rampy i spada w przepaść, gdzie otwiera spadochron. Fotki i nagrania (jedną z nich udostępnił reżyser filmu, Christopher McQuarrie) zobaczycie poniżej:

View this post on Instagram

Action… #MI7 Day 1

A post shared by Christopher McQuarrie (@christophermcquarrie) on

 

Premiera siódmej części zaplanowana jest obecnie na 19.11.2021, a ósmą odsłonę mamy zobaczyć 4.11.2022. W Mission: Impossible 7 oprócz Toma Cruise’a zobaczymy między innymi  Pom Klementieff, Henry’ego Czerny, Ving Rhamesa, Rebeccę Ferguson i Vanessę Kirby.

Czekacie?

Ostatnio dodane