JONAH HILL jednak nie zagra w THE BATMAN

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

Jak informuje „Deadline” trwające od końca września negocjacje studia Warner Bros. i Jonaha Hilla zakończyły się niepowodzeniem. Rozmowy dotyczyły angażu Hilla w The Batman, gdzie według plotek aktor miał wcielić się w antagonistę. 

Nie wiadomo co zaważyło na tym, że współpraca nie dojdzie do skutku, choć można podejrzewać, że chodziło o pieniądze. Według doniesień Hill, który negocjował ponoć rolę Riddlera, życzył sobie gażę w wysokości 10 milionów dolarów – więcej, niż dostanie Robert Pattinson za rolę tytułową – na co nie przystało studio. Mówi się też, że doszło do nieporozumienia w sprawie tego, kogo ma zagrać Hill – on chciał wystąpić jako Riddler, podczas gdy studio widziało go jako Pingwina.

Jakkolwiek by nie było, zapewne już wkrótce usłyszymy doniesienia na temat kolejnych kandydatów do obu wymienionych ról. Przedwczoraj potwierdził się udział Zoë Kravitz, która w The Batman zagra Catwoman. Nadal nieznane są szczegóły na temat fabuły filmu i innych członków obsady, choć niewykluczone, że kolejni aktorzy będą ogłaszani coraz częściej.

Żałujecie, że Hill nie wystąpi u boku Roberta Pattinsona?

Ostatnio dodane