JOAQUIN PHOENIX wróci do roli JOKERA? Nowe plotki mówią o dwóch sequelach

Autor: Filip Pęziński
opublikowano

Jak podaje brytyjski portal Mirror.co.uk, Joaquin Phoenix jest w trakcie rozmów dotyczących jego powrotu do roli w kontynuacjach filmu Joker. Plotki sugerują, że studio che, aby Phoenix podpisał kontrakt na zagranie Jokera w dwóch filmach, a jego umowa wyceniana jest na 50 mln dolarów. Byłaby to największa wypłata w jego aktorskiej karierze.

Phoenix podkreślał wcześniej, że uważa produkcję Todda Philipsa za samodzielny film, który nie potrzebuje kontynuacji. Aktor miał jednak zmienić zdanie i ponownie zagrać popularnego złoczyńcę. Kontynuacje mają zostać zrealizowane w ciągu najbliższych czterech lat, a w ich powstanie zaangażowani będą zarówno aktor, jak i reżyser oryginału Todd Philips. Według źródeł portalu póki co to trwają negocjacje, ale rzekomo scenariusze do obydwu filmów są już w takcie opracowywania, a sam Phoenix jest mocno zaangażowany w cały proces.

Przypominamy, że Joker okazał się wielkim i niespodziewanym sukcesem studia. Zebrał bardzo optymistyczne recenzje, zachwycił fanów, okazał się box-office’owym hitem, a w sezonie nagród walczył o najważniejsze statuetki branży.

Co myślicie o tej plotce? Chcielibyście, żeby okazała się prawdą?

Ostatnio dodane