JARED LETO powróci jako JOKER w LIDZE SPRAWIEDLIWOŚCI Zacka Snydera

Autor: Filip Pęziński
opublikowano

Jak donoszą liczne źródła The Hollywood Reporter, Jared Leto powtórzy rolę Jokera w zaplanowanej na przyszły rok wersji reżyserskiej Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera. Aktor ma nagrać nowy materiał w czasie trwających właśnie dokrętek.

Wcześniej Jared Leto zagrał Jokera w Legionie samobojców Davida Ayera. Film jak i rola aktora zostały jednak przyjęte przez fanów i krytyków bardzo chłodno. Tajemnicą jednak nie jest fakt, że duża część roli aktora została wycięta, a sam Zack Snyder wypowiadał się o niej bardzo entuzjastycznie.

Przypominamy, że tzw. Snyder Cut ma diametralnie różnić się od wersji, która w 2017 wyświetlana była w kinach (ta kończona i modyfikowana była bowiem bez udziału reżysera). Informacja o angażu Jareda Leto zdaje się to potwierdzać. Aktor w ogóle nie pojawił się od wersji kinowej.

Wersję reżyserską filmu mamy zobaczyć w przyszłym roku na HBO Max. Produkcja zostanie oryginalnie pokazane w formie czterech części, z czego każda będzie trwać godzinę. Po emisji wszystkich odcinków produkcję będzie można obejrzeć jako pojedynczy film.

Pamiętajmy, że angaż aktora nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony.

Ostatnio dodane