search
REKLAMA
News

Jaka była LADY GAGA na planie filmu “Joker: Folie à Deux”? Zazie Beetz dzieli się spostrzeżeniami

Zazie Beetz opowiedziała o pracy z Lady Gagą.

Łukasz Budnik

14 czerwca 2023

REKLAMA

W 2024 roku do kin trafi film Joker: Folie à Deux. Rolę tytułową powtórzy Joaquin Phoenix, a Lady Gaga wcieli się w Harley Quinn. Jak pracowało się z aktorką na planie? Opowiedziała o tym Zazie Beetz, która w sequelu powtarza swoją rolę z oryginału.

Beetz w wywiadzie stwierdziła:

Jest bardzo ciepła i uprzejma. Bardzo dobrze czułam się z nią na planie. Jasne, pracowała nad swoją postacią, ale to zwyczajna osoba – po prostu Stefani [Germanotta, prawdziwe nazwisko Gagi].

Aktorka zapowiedziała też, że sequel – zapowiedziany jako musical – nas zaskoczy.

Myślę, że w kontekście musicalu nie będzie to coś, czego widzowie się spodziewają. Nawet na co dzień wyrażamy się w sposób muzyczny czy taneczny – sądzę, że w filmie zadziała to bardzo dobrze.

Pierwszy Joker trafił na ekrany w 2019 roku i stał się prawdziwym hitem, zarabiając ponad miliard dolarów, wygrywając festiwal w Wenecji i przynosząc Phoenixowi pierwszego Oscara. Koszt produkcji kontynuacji to 150 milionów dolarów. W obsadzie są też Brendan Gleeson, Catherine Keener, Jacob Lofland i Harry Lawtey.

Kontynuacja trafi do kin 4 października 2024 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA