Gwiazda BETTER CALL SAUL zdradza, kiedy rozpoczną się zdjęcia do szóstego sezonu

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

Trwa oczekiwanie na ostatni sezon Better Call Saul, będącego jednocześnie spin-offem i prequelem Breaking Bad. Dowiedzieliśmy się m.in., że Bryan Cranston chciałby powtórzyćBCS rolę Waltera White’a, a twórca serialu – Peter Gould – opowiedział, czego możemy spodziewać się po ostatnim sezonie, i zapowiedział, że po jego zakończeniu spojrzymy na Breaking Bad w zupełnie innym świetle. 

W ostatnim wywiadzie promującym drugi sezon serialu The Mandalorian, o kolejnych odcinkach Better Call Saul wspomniał Giancarlo Esposito, który powtarza w spin-offie rolę Gusa Fringa, znanego już z Breaking Bad. Aktor zdradził, kiedy rozpoczną się zdjęcia:

Mieliśmy wystartować we wrześniu, teraz jednak wygląda na to, że rozpoczniemy w marcu. Mamy wspaniałą ekipę scenarzystów, więc powrót do pracy zawsze jest ekscytujący.

Esposito dodał, że Vince Gilligan – współtwórca serialu, który po przerwie powraca, by sprawować pieczę nad ostatnim sezonem – zapowiedział, że aktor będzie bardzo zajęty podczas tworzenia finałowych odcinków. Wspominany we wstępie Peter Gould już wcześniej zapowiadał, że ostatni sezon będzie czymś wielkim i że zależy mu, aby odpowiednio zakończyć Better Call Saul, powtarzając sukces Breaking Bad. 

Czekamy na informacje dotyczące dat premier kolejnych odcinków. 

Ostatnio dodane