EVAN PETERS synem ACE’A VENTURY w kolejnej części serii? Nowe plotki

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

Ace Ventura z 1994 roku jest jednym z tych filmów, które uczyniły z Jima Carreya prawdziwą gwiazdę i pozostaje jedną z najsłynniejszych komedii lat 90. Produkcja była wielkim sukcesem finansowym, zarabiając 107 milionów dolarów przy 15 milionów budżetu, a już rok później na ekrany trafiła kontynuacja, która też cieszyła się dobrymi zarobkami (oba filmy nie przypadły do gustu krytykom, ale stały się bardzo popularne wśród widzów). Czyżby w planach była kolejna część serii przeznaczona na wielkie ekrany?

Według portalu Giant Freakin Robot  (stosunkowo wiarygodne źródło) aktor Evan Peters jest brany pod uwagę do zagrania w sequelu. Miałby wcielić się w syna oryginalnego Ace’a Ventury. Na ten moment nic nie wiadomo o ewentualnym udziale samego Carreya, choć nietrudno się domyśleć, że producenci staraliby się zatrudnić aktora choć w małej roli. Evan Peters w ostatnich latach pojawiał się w takich produkcjach, jak seria X-Men (zagrał tam bardzo lubianą przez widzów postać Quicksilvera) czy American Horror Story. Ostatnio z kolei zagrał w pierwszym serialu kinowego uniwersum Marvela – WandaVision.

Na tę chwilę pozostaje czekać na jakiekolwiek oficjalne informacje. Gdyby realizacja projektu doszła do skutku, nie byłaby to pierwsza próba opowiedzenia o synu Ventury – w 2009 zrealizowano telewizyjną produkcję Ace Ventura Jr., przy której nie uczestniczyli twórcy kinowych filmów i która została zmiażdżona przez krytykę.

Chcielibyście, żeby seria wróciła na ekrany?

Zdjęcie główne: MovieWeb

Ostatnio dodane