EVA LONGORIA nakręci film o twórcy słynnego smaku Cheetosów

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

Być może po przeczytaniu tytułu przecieracie oczy ze zdumienia, ale wzrok was nie myli. Eva Longoria, znana między innymi z Gotowych na wszystko, wyreżyseruje biografię Richarda Montañeza, twórcy słynnego smaku Cheetosów – Flamin’ Hot.

Flamin’ Hot to jednocześnie tytuł filmu, o którym po raz pierwszy zaczęto mówić w lutym zeszłego roku. Montañez to syn meksykańskiego emigranta, który dorastał jako robotnik na farmie, gdzie zbierał winogrona. Posiłki dzielił z sześcioma innymi rodzinami, a mieszkał w jednym pokoju wraz z dziesięciorgiem rodzeństwa. Po podjęciu kilku innych prac zatrudnił się w końcu jako dozorca w firmie Frito-Lay. To właśnie tam wpadł na pomysł nowego smaku Cheetosów, zainspirowanego popularnym meksykańskim jedzeniem. Idea przyjęła się wspaniale i stała prawdziwym fenomenem, a Montañez rozpoczął drogę na szczyt.


Scenariusz filmu napisał Lewis Colick (Charlie St. Cloud). Longoria ma teraz intensywny okres – pod szyldem swojej firmy Unbelievable Entertainment zajmuje się produkowaniem kilku filmów, pojawiła się też w ekranizacji Dory, którą aktualnie możemy oglądać na ekranach kin.

Czy według was historia Montañeza ma filmowy potencjał?

Ostatnio dodane