search
REKLAMA
News

Dominic Fike z serialu EUFORIA wyznał, że kręcił większość scen pod wpływem narkotyków

Dominic Fike zagrał w drugim sezonie “Euforii”.

Łukasz Budnik

8 lipca 2023

REKLAMA

W drugim sezonie serialu Euforia zadebiutowała postać Elliota, w którego wcielił się Dominic Fike. Aktor i wokalista w nowym wywiadzie przyznał, że podczas realizacji kolejnych odcinków był pod wpływem narkotyków.

Fike przyznał, że przez większość czasu był odurzony, lecz mimo to nagrane w ten sposób sceny trafiły do gotowych odcinków. Co więcej, reżyser i scenarzysta Sam Levinson korzystał z usług “trenera trzeźwości” dla Fike’a, lecz nieskutecznie.

Byłem porobiony przez długi czas. Było naprawdę źle. Dostawałem reprymendy, prawie mnie wyrzucono. Mówiono, że nie mogę tak robić. Byłem uzależniony od narkotyków i nie było łatwo grać w serialu, który też w dużej mierze o tym opowiada. To właśnie przemysł rozrywkowy – dają trochę pieniędzy i mówią, że trzeba sobie jakoś poradzić.

Grany przez Fike’a Elliot na początku drugiego sezonu zaprzyjaźnia się z Rue (Zendaya), a potem staje się jej towarzyszem do wspólnego zażywania narkotyków. Nawiązuje też relację z Jules (Hunter Schafer).

Euforia powróci z trzecim sezonem, a przewidywana data premiery to 2025 rok – na ten moment jednak nie rozpoczęły się prace produkcyjne.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA