DAVID SCHWIMMER odpowiada, czy według niego Ross i Rachel z PRZYJACIÓŁ rzeczywiście „mieli przerwę”

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

Jeśli oglądaliście Przyjaciół, to na pewno pamiętacie jeden z powracających często wątków w postaci rzekomej „przerwy” w związku Rossa i Rachel. Podczas trzeciego sezonu serialu para miała kryzys, podczas którego Ross poszedł do łóżka z inną kobietą – wyjaśniał później, że według niego on i Rachel nie byli w tamtym czasie razem („we were on a break!”), czemu ona stanowczo zaprzeczała. 

Kwestia ta od lat jest przedmiotem sporu między fanami sitcomu – część opowiada się po stronie Rossa, inni trzymają z Rachel i sądzą, że czyn Rossa był zwykłą zdradą. Na ten temat wypowiedział się ostatnio sam David Schwimmer, odtwórca roli Rossa. W programie Jimmy’ego Fallona (prowadzonym obecnie online) został zapytany o to, czy jego bohater i Rachel rzeczywiście nie byli wówczas razem. Schwimmer odpowiedział bez chwili wahania:

To nie podlega żadnej wątpliwości. Mieli przerwę.

Aktor zdradził też, kiedy on i reszta ekipy planują nakręcić opóźnione przez koronawirusa spotkanie całej obsady – jeśli pozwoli na to sytuacja, będą gotowi najwcześniej w kolejnym miesiącu.

Zgadzacie się ze Schwimmerem w kwestii „przerwy” Rossa i Rachel? Dajcie znać!

Ostatnio dodane