Daniel Craig i Aston Martin na oficjalnej fotce z BONDA 25

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

Wygląda na to, że realizacja Bonda 25 – którego oficjalny tytuł wciąż nie jest jeszcze znany – wróciła na właściwe tory po problemach związanych z wypadkami na planie (pożar oraz kontuzja Daniela Craiga). Na oficjalnym profilu serii umieszczono zdjęcie promocyjne i zakulisowy filmik z realizacji sceny w Londynie. 

Auto używane przez Bonda to model V8, znany fanom serii z filmu W obliczu śmierci z 1987 roku. Znany jest już zarys fabuły nowej odsłony przygód agenta 007. Bond po odejściu ze służby będzie odpoczywał na Jamajce, gdy na jego drodze znów stanie stary przyjaciel z CIA – Felix Leiter. Mężczyzna poprosi go o pomoc w uratowaniu porwanego naukowca. Misja okaże się trudniejsza, niż może się wydawać, a Bond wpadnie na trop tajemniczego złoczyńcy (w tej roli Rami Malek), który dysponuje niebezpieczną nową technologią.

W rolę Bonda wciela się oczywiście Daniel Craig. Poza nim i Malekiem na ekranie zobaczymy między innymi Anę De Armas, Naomie Harris i Davida Dencika. Reżyseruje Cary Joji Fukunaga, a premiera planowana jest na 8 kwietnia 2020 roku. Czekacie?

Ostatnio dodane