365 DNI już jutro trafi na Netflixa

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

7 lutego do kin trafiło 365 dni, film erotyczny będący adaptacją bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej. Wydana w 2018 roku książka sprzedała się w nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy. Film także cieszył się dużym powodzeniem, choć krytycy nie zostawili na nim suchej nitki – w kinach obejrzało go aż 1 638 452 widzów.

Portal wirtualnemedia.pl poinformował, że 365 dni już jutro trafi do biblioteki Netflixa. Produkcja ma być dostępna do obejrzenia od godzin porannych. To kolejny polski film, który trafi do streamingu – od niedawna w zaciszu domowym można oglądać już W lesie dziś nie zaśnie nikt oraz Salę samobójców. Hejtera.

Fabuła 365 dni opowiada o Laurze. Podczas wyprawy na Sycylię kobieta zostaje porwana przez Massimo, szefa rodziny mafijnej. Niebezpieczny mężczyzna daje Laurze rok na to, żeby go pokochała. Za reżyserię ekranizacji odpowiedzialna jest Barbara Białowąs, która wróciła za kamerę filmu pełnometrażowego po raz pierwszy od czasu Big Love z 2012 roku. W rolach głównych występują Anna-Maria Sieklucka oraz Michele Morrone.

Zamierzacie obejrzeć 365 dni na Netfliksie?

Ostatnio dodane