Trailery filmów

Legion samobójców – 1 minuta z Margot Robbie

Autor: REDAKCJA
opublikowano

Prawdopodobnie wszyscy jesteśmy zmęczeni ekranizacjami komiksów Marvela. Owszem, to w większości dobre filmy, a historia zmierza w konkretnym celu, który został ustalony przez The Walt Disney Studios na wiele lat do przodu. Czasami jednak przydaje się otwarcie okien i przewietrzenie pokoju. W tym roku skutecznym odświeżaczem był Deadpool, czy Legion samobójców zadziała w podobny sposób? 

Konkurencja, czyli DC Universe, z lekkim opóźnieniem zaczyna budować swój komiksowy świat. Prawdopodobnie to uniwersum będzie się ze sobą łączyło tak czy siak (czy tak zgrabnie jak marvele? – pytanie na inną okazję), a jednym z jego elementów jest Suicide Squad, czyli Legion samobójców, jakoś spowinowacony z Batmanem. 5 sierpnia już na ekranach kin, także w Polsce.

Pewnie wszyscy już widzieliście zwiastuny, swoją drogą kapitalne, szczególnie te z Queen w tle. Ich niekwestionowaną gwiazdą jest Margot Robbie, która bezczelnie skradła show Willowi Smithowi, a który pewnie miał być największą gwiazdą tego projektu.

Najnowszy zwiastun nie pozostawia wątpliwości – blondynka owijająca wokół palca Leo w „Wilku z Wall Street” jest tą „samobójczynią”, na którą czeka wielu fanów kina superbohaterskiego. Sam film zapowiada się dość orzeźwiająco – to kompletnie inna propozycja pod względem klimatu niż Batman v Superman, niż nolanowskie Batmany i ekranizacje MCU.

Szkoda tylko, że PG-13. Deadpool to nie będzie.

SUICIDE SQUAD

Ostatnio dodane