Konkurs

Wygraj podwójną wejściówkę na pokaz filmu KOBIETA SUKCESU!

Autor: REDAKCJA
opublikowano

Wraz z Next Film i Aktiv Media zapraszamy do konkursu! Mamy dla was do rozdysponowania dwanaście podwójnych wejściówek na pokaz filmu Kobieta sukcesu.

Mańka (Agnieszka Więdłocha) to rzeczywiście kobieta sukcesu, która może pochwalić się idealnym życiem. Pewnego dnia jednak wywraca się ono do góry nogami. Firma, w której pracuje, traci intratnego klienta, przeprowadza się do niej nastoletnia i nieposłuszna siostra (Julia Wieniawa), a na domiar złego sypie się jej życie uczuciowe. Nie ma jednak zamiaru się poddać i postanawia zawalczyć o swoje. Na horyzoncie pojawia się też nowa miłość.

Wy też możecie zawalczyć o swoje i w myśl korporacyjnej zasady “kto pierwszy ten lepszy” zgłosić się pod adres konkurs@film.org.pl po swoje wejściówki. W tytule podajcie tytuł filmu, a w treści imię i nazwisko. Wyniki ogłosimy w niedzielę. Zapraszamy do udziału!

Pokaz odbędzie się 6 marca o godzinie 20 w warszawskim Cinema City Złote Tarasy. Pokaz jest przedpremierowy – oficjalna premiera to 8 marca. Bilety do odbioru w recepcji w siedzibie dystrybutora na Czerskiej 8/10 w Warszawie.

 

Ostatnio dodane