Trailery filmów

Nicolas Cage w biblijnej apokalipsie

Autor: Rafał Oświeciński
opublikowano

Cage całym swoim aktorskim jestestwem stara się udowodnić wszystkim, jak kiepskim aktorem można się stać. Facet uczy, jak można dokonywać złych wyborów oraz jak skutecznie spaść w otchłań zapomnienia lub śmieszności.

“Left behind”, którego zwiastun możecie zobaczyć poniżej, wygląda jak podrzędna ramota telewizyjna, idealnie skrojona pod ramówkę Pulsu 2. Gdyby w trailerze pojawiło się logo “Asylum”, uwierzyłbym, że ta zacna wytwórnia stoi za tym czymś, tym bardziej, że “Left behind” to taki film o biblijnej apokalipsie we współczesnych Stanach, do tego oparty na książce Tima LeHaye, ewangelisty i kreacjonisty, co już samo w sobie jest śmieszne.

I w tym wszystkim zobaczymy Cage’a, który już wszedł na dobrą ścieżkę (“Joe”), po czym znowu wpadł do rowu, tak jak to było najczęściej w ostatnich latach.  “Left behind” reżyseruje Vic Armstrong, kaskader na planach wielu produkcji, dla którego nie jest to wcale debiut, bowiem w 1993 roku wypuścił dziełko znane z kaset vhs: “Joshua tree” aka “Army of One” z Dolphem Lundgrenem. O to:

Army_of_One_video

 

W październiku wpuści do kin o to dziełko:

left-behind-poster

Tak, to oficjalny poster. Naprawdę.

A jego zwiastun:

 

 

Nic, co się z tobą dzieje, człowieku?

Ostatnio dodane