Mascots, czyli zapowiedź szalonej komedii Netflixa

Autor: Jakub Piwoński
opublikowano

Netflix’owa ofensywa trwa w najlepsze. Amerykańska platforma telewizyjna ani na chwilę nie daje o sobie zapomnieć, co rusz podsycając emocje nowymi zapowiedziami. Jeszcze niedawno informowałem was o nadchodzącym ARQ, intrygującym science fiction od Netflixa, a tym razem zaproponuję kolejną pełnometrażówkę, ale o zgoła innej tematyce. Chodzi o Mascots, którego zwiastun zawitał do Internetu jakiś czas temu.

Nowa produkcja Netflixa to mockument (czyli film udający dokument) traktujący o ludziach-maskotkach, zabawiających publiczność podczas różnych eventów sportowych. Odsłonięta zostanie specyfika zawodu, zdradzone zostanie także na czym polega rywalizacja w jego obrębie. Całość zostanie podlana sosem wyjątkowo szalonego humoru. Sam pomysł na film jest tak absurdalny, że aż intrygujący. Zwiastun kupił mnie z miejsca. Jeśli film będzie chociaż w połowie tak śmieszny jak w zapowiedzi, można będzie mówić o sukcesie.

Za produkcję odpowiada Christopher Guest, aktor i reżyser komediowy, znany głównie z telewizji. W rolach głównych wystąpią Jane Lynch, Parker Posey, Fred Willard, Chris O’Dowd i Zach Woods. Podobnie jak w przypadku ARQ, film premierę mieć będzie na festiwalu w Toronto. W platformie Netflix dostępny będzie od 13 października.

To jak, czekacie?

mascots-poster2

Ostatnio dodane