Informacja

GALA OSCAROWA JUŻ ZA MOMENCIK! A film.org.pl szykuje dla was relację

Autor: Radosław Pisula
opublikowano

W nocy z niedzieli na poniedziałek (4-5 marca) eksploduje najważniejsze przedstawienie wielkiego hollywoodzkiego cyrku, podsumowanie podsumowań, czyli ceremonia wręczenia Oscarów.

Sama nagroda wydaje się być dzisiaj troszkę poobijana, gremium złożone głównie ze starszych panów czasami już tych nominowanych filmów niedowidzi (jeśli w ogóle daje radę je zobaczyć), to jednak rok w rok większość z nas zapewne wraca na ring i – bijąc się ze snem i zmęczeniem – mierzy się z aktorską śmietanką aż do finałowego gongu. Podczas którego ktoś się walnie w ogłoszeniu zwycięzców.

Albo i nie.

Faktem jednak jest, że obstawianie wyników, wręczanie złotych ludków, sceniczny przepych, suche żarty prowadzących, rewia mody na czerwonym dywanie i oczekiwanie na jakieś spektakularne dziwactwa w czasie samej ceremonii nadal napędzają serca kinomanów. Niech ten karnawał trwa! A film.org.pl weźmie w nim w tym roku udział na gali zorganizowanej przez Canal +. Spodziewajcie się nocnych komentarzy na naszej tablicy i podsumowania całego wydarzenia już po samej gali, gdy nasze mózgi trochę się zregenerują i będą gotowe do spisania wrażeń.

Fasten your seatbelts. It’s going to be a bumpy night.

Ostatnio dodane