Znalezione w sieci

WIEDŹMIN wprowadza w świąteczny nastrój w nowej kompilacji od Netfliksa

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

W Wielkiej Brytanii znów trwają zdjęcia do drugiego sezonu Wiedźmina, po przerwie spowodowanej wykryciem koronawirusa u kilku członków ekipy filmowej. Netflix wraca też do promowania serialu. Twórcy pokazali do tej pory kilka oficjalnych materiałów promocyjnych w postaci fotografii przedstawiających głównych bohaterów – Geralta, Ciri oraz Yennefer, wciąż czekamy jednak na pierwszy zwiastun nowych odcinków. Póki co możemy zerknąć na przygotowaną przez Netfliksa kompilację wprowadzającą w świąteczny nastrój.

Pod materiałem czytamy:

Zapraszamy, zapraszamy! Wybierz się w krwiście urokliwą podróż przez Kontynent w towarzystwie swoich ulubionych bohaterów „Wiedźmina”.

Sprawdźcie, jak prezentuje się kompilacja:

Opis fabuły drugiego sezonu przedstawia się następująco:

Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie pod Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna, swojego domu w Kaer Morhen. W czasie gdy królowie, elfy, ludzie i demony całego kontynentu walczą o dominację, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tkwiącą w niej tajemniczą mocą.

W drugim sezonie pojawi się kilka nowych twarzy. Zobaczymy aktora znanego widzom Gry o tron – Kristofera Hivju. Odtwórca roli Tormunda wcieli się w Wiedźminie w Nivellena, zamienionego w bestię mężczyznę, na którym ciąży klątwa. Poza nim ujrzymy Aishę Fabienne Ross (Dziewczyna z portretu) jako Lydię, Thue Ersteda Rasmussena (Szybcy i wściekli 9) jako Eskela, Yasena Atoura (Young Wallander) jako Coëna, Agnes Bjorn (Potwór) jako Vereenę, Paula Bulliona (Peaky Blinders) jako Lamberta oraz Kima Bodnio (Obsesja Eve) jako Vesemira.

Ostatnio dodane