Znalezione w sieci

Po sieci krążą kolejne USUNIĘTE SCENY z AVENGERS: KOŃCA GRY

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

 

Dzięki uruchomieniu platformy Disney+ widzowie mają szansę zapoznać się z usuniętymi scenami z Avengers: Końca gry. Kilka dni temu pisaliśmy o fragmencie, w którym Tony Stark rozmawia ze starszą wersją swojej córki, tymczasem po Instagramie krążą dwa kolejne fragmenty wrzucone przez fanów.

Pierwszy z nich to alternatywna scena śmierci Czarnej Wdowy. Jak pamiętamy, w gotowym filmie ona i Hawkeye siłują się ze sobą o to, które ma się poświęcić. Okazuje się, że nakręcono też scenę, w której kobieta rzuca się ze skarpy aby uratować swojego przyjaciela w obliczu ataku Thanosa.

Kolejny fragment to niewykorzystane fragmenty z końcowej bitwy. Widzimy w nich członków Avengers którzy naradzają się między sobą i ustalają dalszy plan działania – w samym filmie nie zobaczyliśmy aż takiej interakcji między superbohaterami podczas samej walki.

Poza tym dzięki wydaniu filmów MCU w boksie Infinity Saga dowiedzieliśmy się, że w Avengers: Wojnie bez granic  mieliśmy ujrzeć Hulka podczas bitwy w Wakandzie. Zielony olbrzym pojawiał się pierwotnie w momencie, gdy Bruce zamknięty był w Hulkbusterze, rozrywając zbroję i stając do walki z armią Thanosa. Co więcej, już wtedy Hulk miał nabyć umiejętność mówienia. Namiastkę tej sceny widzieliśmy w zwiastunach filmu, gdy bohater obecny był podczas szarży bohaterów.

avengers

Ostatnio dodane