Znalezione w sieci

JEFF GOLDBLUM odtwarza kultowy kadr z PARKU JURAJSKIEGO

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

Prace na planie Jurassic World: Dominion, kolejnej odsłony słynnej serii, zostały ostatnio wstrzymane ze względów bezpieczeństwa po tym, jak u członków ekipy zdiagnozowano koronawirusa. Niedawno dowiedzieliśmy się, że widowisko trafi do kin 10 czerwca 2022 roku. W głównych rolach ponownie pojawią się Chris Pratt i Bryce Dallas Howard, lecz w filmie zobaczymy także głównych bohaterów oryginalnego filmu Stevena Spielberga, granych przez Laurę Dern, Sama Neilla i Jeffa Goldbluma. Ten ostatni przygotował dla fanów pewną niespodziankę. 

Aktor postanowił podziękować fanom, którzy zarejestrowali się na stronie Head Count powiązanej z nadchodzącymi wyborami prezydenckimi i odtworzył słynny kadr z oryginalnego Parku Jurajskiego, w którym jego postać – doktor Malcolm – znajduje się w półleżącej pozycji z rozpiętą koszulą. Efekt wygląda następująco:

Za scenariusz do filmu odpowiadają Emily Carmichael i Colin Trevorrow, który jest także reżyserem widowiska. Na tę chwilę nie wiadomo, jak będzie prezentować się fabuła filmu, niewykluczone jednak, że będzie stanowić podsumowanie obu trylogii – Chris Pratt wspominał, że Dominion będzie niczym Avengers: Koniec gry.

Spodziewaliście się, że premiera Dominion zostanie przełożona?

Ostatnio dodane