search
REKLAMA
Kiedyś/dziś

Jak wygląda dziś obsada ZBUNTOWANEGO ANIOŁA, kultowej telenoweli z lat 90?

Łukasz Budnik

13 czerwca 2020

REKLAMA

Argentyńska telenowela Zbuntowany anioł, emitowana oryginalnie w latach 1998-1999, podbiła serca nie tylko lokalnych widzów, lecz także – między innymi, bo emitowano ją w ponad 80 krajach – Polaków. Pierwsza emisja w naszym kraju przypadła na lata 2000-2001, a serial wracał do ramówki jeszcze kilka razy.

Zbuntowany anioł rozpoczął międzynarodową karierę aktorki i wokalistki Natalii Oreiro, której singiel „Cambio Dolor”, ilustrujący czołówkę, stał się ogromnym przebojem. Artystka nadal udziela się w przemyśle filmowym oraz muzycznym (podczas zeszłorocznego Sylwestra wystąpiła w Polsce) Oreiro wcieliła się w serialu w Milagros, dziewczynę z sierocińca, która została zatrudniona jako służąca w bogatej rodzinie. Tam poznała Ivo, syna swojego pracodawcy, z którym wkrótce połączyło ją uczucie. W Ivo wcielił się Facundo Arana –on i Oreiro zagrali jeszcze razem w serialu Jesteś moim życiem.

Dziś w ramach naszego cyklu, w którym przedstawiamy aktorów po latach, zapraszamy do zapoznania się z tym, jak wygląda dziś obsada Zbuntowanego anioła (niestety nie wszyscy aktorzy żyją do dziś – Lydia Lamaison wcielająca się w Angelicę zmarła w 2012 roku, a Arturo Maly grający Federica w 2001).    

Natalia Oreiro – Milagros

Facundo Arana – Ivo

Fernanda Mistral – Luisa

Verónica Vieyra – Victoria

Gabriela Sari – Gloria

Victoria Onetto – Lina

Segundo Cernadas – Pablo

Marcelo Mazzarello –Morgan “Rocky”

Pablo Novak – Bobby

 Oglądaliście Zbuntowanego anioła?

Źródło: Guioteca

Avatar

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA