Znalezione w sieci

Jak mogły wyglądać KOTY z filmu Toma Hoopera? Przerażająca grafika koncepcyjna

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

Koty znów są na ustach kinomanów. Film Toma Hoopera został kilka dni temu uznany za najgorszą produkcję 2019 roku, a wczoraj hitem okazała się relacja Setha Rogena, który na bieżąco komentował wrażenia z seansu na Twitterze. To nie koniec niespodzianek związanych z Kotami.

W dodatkach do cyfrowego wydania filmu pokazano niewykorzystany koncept kociej postaci. Jedna z użytkowniczek Twittera podzieliła się nim na swoim profilu. Gdyby wykorzystano ten projekt, film byłby zapewne jeszcze bardziej przerażający niż finalna wersja.

To jeszcze nie wszystko – inny użytkownik Twittera, Jack Waz, zdradził że jego przyjaciel niedługo przed premierą filmu został zatrudniony do poprawienia efektów specjalnych w filmie. Konkretnie chodziło o usunięcie setek ujęć na wykreowane komputerowo… odbyty, które twórcy umieścili w produkcji kilka miesięcy wcześniej. Na Twitterze ruszyła akcja #ReleaseTheButtholeCut, której celem jest wyciągnięcie od twórców tej pierwotnej wersji filmu. Do ruchu dołączyli między innymi Rian Johnson i wspomniany Seth Rogen.

Oglądaliście już Koty?

Ostatnio dodane