Znalezione w sieci

Fanowski plakat AVENGERS z alternatywną obsadą widowiska Marvela

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

Dziś trudno wyobrazić sobie innych aktorów w rolach postaci z kinowego uniwersum Marvela, ale nie jest tajemnicą, że komiksowe widowiska mogły wyglądać zupełnie inaczej. Jednym z kandydatów do roli Kapitana Ameryki był John Krasinski, do Iron Mana przymierzano Toma Cruise’a, a Emily Blunt była już pewnym wyborem do roli Czarnej Wdowy. Dzięki grafikom działającym pod nazwą artoftimetravel mamy okazję zobaczyć, jak wspólnie prezentowaliby się na plakacie aktorzy, którzy stali się niedoszłą obsadą.

Na plakacie pojawili się Tom Cruise jako Iron Man, John Krasinski jako Kapitan Ameryka, Edward Norton jako Hulk (pierwotnie to właśnie on grał tę postać w MCU), Alexander Skarsgård jako Thor, Emily Blunt jako Czarna Wdowa oraz Jensen Ackles jako Hawkeye.

Z plotek dotyczących nadchodzącej części przygód Spider-Mana i tytułu drugiej części przygód Doktora Strange’a (Doctor Strange in the Multiverse of Madness) wynika, że Marvel już wkrótce wprowadzi do swojego świata inne rzeczywistości – chcielibyście, aby któryś z powyższych aktorów pojawił się w związku z tym na ekranie?

Ostatnio dodane