search
REKLAMA
Znalezione w sieci

ETERNALS w pełnym składzie. Do sieci wyciekła grafika z nadchodzącego filmu Marvela

Łukasz Budnik

18 stycznia 2021

REKLAMA

Gdyby nie pandemia, już w zeszłym roku do kin trafiłoby nowe widowisko Marvela – Eternals. Pierwotnie film miał wejść na ekrany na początku listopada 2019, lecz na tę chwilę jego premiera przesunięta jest o rok i zaplanowana na 5.11.2021 roku. W związku z tym twórcy nie pokazują jeszcze oficjalnych materiałów promocyjnych – mimo to do sieci trafiają kolejne grafiki pochodzące np. z opakowań zabawek. Właśnie zobaczyliśmy kolejną, tym razem z drużyną tytułowych bohaterów.

Przypomnijmy, że Eternals to reżyserowana przez Chloe Zhao ekranizacja przygód przedwiecznych kosmitów o boskich mocach. Fabuła ma rozpocząć się po wydarzeniach z Avengers: Końca gry, gdy niespodziewana tragedia zmusi tytułową grupę do wyjścia z cienia i zjednoczenia się w walce z Dewiantami – starym wrogiem ludzkości. Poniżej wspomniana grafika. Widoczni na niej bohaterowie to: Makkari (Lauren Ridloff), Kingo (Kumail Nanjiani), Thena (Angelina Jolie), Gilgamesh (Don Lee), Ikaris (Richard Madden), Sersi (Gemma Chan), Phastos (Brian Tyree Henry), Ajak (Salma Hayek), Druig (Barry Keoghan), oraz Sprite (Lia McHugh). Poza nimi, w obsadzie filmu jest także Kit Harington.

Eternals pod pewnymi względami ma być najbliższą gatunkowi science fiction produkcją Marvela.

Czekacie na wprowadzenie nowych postaci do MCU?

Avatar

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA