Znalezione w sieci

Czy fałszywe tytuły kolejnego SPIDER-MANA sugerują, jaki złoczyńca pojawi się w filmie?

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

Trwa realizacja trzeciej odsłony Spider-Mana z kinowego uniwersum Marvela, gdzie w tytułową rolę po raz kolejny wcieli się Tom Holland. Szczegóły dotyczące fabuły są jeszcze nieznane, jednak fani od miesięcy spekulują, że w filmie zobaczymy multiwersum. Wczoraj do sieci trafiły pierwsze zdjęcia promocyjne, jak również oficjalny tytuł filmu. 

Z krótkiego, żartobliwego nagrania z głównymi bohaterami serii – Tomem Hollandem, Jacobem Batalonem i Zendayą – dowiedzieliśmy się, że tytuł filmu brzmieć będzie Spider-Man: No Way Home, co przetłumaczyć można jako „droga bez powrotu” czy dosłowniej „bez drogi do domu”. Ciekawość internautów wzbudziły też jednak fałszywe tytuły pokazane wcześniej przez aktorów, a konkretnie ich kolorystyka. Na Twitterze pojawiła się sugestia, że logotypy sugerują pojawienie się Zielonego Goblina. Pokrywałoby się to z plotkami na temat rzekomo obecnego na planie Willema Dafoe, który grał już tę postać w pierwszy kinowym Spider-Manie. Sprawdźcie sami:

Mnogość tytułów jest też dla wielu potwierdzeniem, że w filmie zobaczymy inne rzeczywistości (a co za tym idzie – także innych Spider-Manów, granych przez Tobeya Maguire’a i Andrew Garfielda).

To nie koniec spostrzeżeń fanów – z jednej z promocyjnych fotek wywnioskowano, że Peter, Ned i MJ są w siedzibie Doktora Strange’a. Fakt, że Benedict Cumberbatch pojawi się w filmie, potwierdzono już kilka miesięcy temu.

Spider-Man 3 z kinowego uniwersum Marvela ma trafić do kin 17 grudnia 2021 roku. Być może wkrótce studio potwierdzi pokaże pierwszy zwiastun widowiska, ale na razie nie zostało to jakkolwiek potwierdzone.

Ostatnio dodane