Znalezione w sieci

ANNE HATHAWAY jako JOKER na nowej fanowskiej grafice

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

W sieci często pojawiają się fanowskie grafiki na których możemy sprawdzić, jak rozmaici aktorzy prezentowaliby się w roli Jokera (choćby Johnny Depp lub Willem Dafoe). Popularny grafik Bosslogic stworzył kolejną, tym razem obsadzając w roli antagonisty Batmana Anne Hathaway.

Inspiracją grafika był udostępniony niedawno plakat do nowej wersji Wiedźm, w którym aktorka występuje w głównej roli. Wizerunek z filmu skojarzył się twórcy z Jokerem, wobec czego naniósł niezbędne modyfikacje.

Historia komiksów zna przypadek, w którym Jokerem rzeczywiście była kobieta – w historii Flashpoint pokazano alternatywną rzeczywistość, w której to Bruce Wayne zostaje zamordowany. W efekcie jego mama popada w obłęd i staje się Jokerem (z kolei Thomas Wayne zostaje Batmanem).

Hathaway ma już doświadczenie związane z filmami o Batmanie – w widowisku Mroczny Rycerz powstaje wcieliła się w Catwoman.

Chcielibyście zobaczyć na wielkim ekranie kobiecą wersję Jokera? Przypomnijmy, że w nadchodzącym filmie o Flashu mamy zobaczyć alternatywne rzeczywistości – być może to byłaby okazja, aby przedstawić taką interpretację postaci. 

Ostatnio dodane