search
REKLAMA
Znalezione w sieci

PRZYJACIELE mają pewne powiązanie z KEVINEM SAMYM W DOMU

Łukasz Budnik

23 lutego 2021

REKLAMA

Zarówno Przyjaciele, jak i Kevin sam w domu to produkcje, które są oglądane i kochane przez kolejne pokolenia widzów. Wielu nie wyobraża sobie Bożego Narodzenia bez odświeżenia perypetii Kevina, a kolejne powtórki kultowego sitcomu stacji NBC cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Okazuje się, że łączy je coś jeszcze.

Kilka lat temu jeden z internautów zauważył pewne powiązanie pomiędzy Przyjaciółmi i świątecznym przebojem z Macaulayem Culkinem. Chodzi o scenę z 10. sezonu serialu – tę, w której Chandler i Monica oglądają dom, gdzie zamieszkają. Gdy popatrzymy za okno, okaże się, że widać za nim sąsiedztwo McCallisterów z filmów o przygodach Kevina (w tym dom naprzeciwko wraz z ozdobą na drzwiach). Oczywiście najbardziej prawdopodobne wyjaśnienie jest takie, że twórcy Przyjaciół użyli materiałów z filmu, aby zastąpić nimi zielony ekran, na tle którego kręcona była scena. Po udostępnieniu poniższego filmiku w sieci w sieci pojawiły się jednak teorie, że obie produkcje istnieją w ramach tego samego świata, a Chandler i Monica kupują ten konkretny dom McCallisterów. Sprawdźcie sami:

Tymczasem jeszcze w tym roku mamy zobaczyć ponowne spotkanie szóstki aktorów wcielających się w tytułowe role w Przyjaciołach – program zostanie zrealizowany dla platformy HBO Max, a nagranie ma zostać zrealizowane przy udziale publiczności. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA