Plakat

PLAKAT – The Hateful Eight Quentina Tarantino

Autor: Mateusz Górniak
opublikowano

Wiemy, że ten news wielką nowinką nie jest już przynajmniej od kilkudziesięciu godzin. W dobie portali społecznościowych trudno być na czas, ale plakat nowego filmu Quentina Tarantino publikujemy nie tyle z powodów dziennikarsko-informacyjnych, co z czystej przyjemności dzielenia się cząstką nowego obrazu twórcy „Pulp Fiction” i chęci wspólnego celebrowania już gorączkowego oczekiwania na premierę.

Bo oto nadchodzi kolejny western nadpobudliwego dziecka kina gatunków. Ma być śnieżnie, czyli zobaczymy jak po kiczowatych sekwencjach walki krew hektolitrami tryska po białym śniegu. Mają być też Samuel L. Jackson, Amber Tamblyn, Kurt Russell i nominowany rok temu do Oscara Bruce Dern. Czego możemy oczekiwać poza krwią i śniegiem? Mówi się, że będzie podobnie do „Django”, a więc zobaczymy na pewno parę ukłonów i laurek w kierunku spaghetti westernu. Reszta to tylko słodkie spekulacje, które zweryfikowane zostaną za rok. A może i niecały rok?

Już dzisiaj wiemy, że kinowy rok 2015 będzie gorący. Bo premiera nowego filmu Quentina Tarantino zawsze jest tego gwarantem.

Ostatnio dodane