search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Nowe grafiki koncepcyjne z AVENGERS: WOJNY BEZ GRANIC pokazują śmierć lubianej postaci

Łukasz Budnik

28 lutego 2020

REKLAMA

W ostatnim czasie do sieci trafia sporo grafik koncepcyjnych z Avengers: Wojny bez granic, dzięki którym mamy okazję przyjrzeć się, jakie (ostatecznie niewykorzystane) pomysły na rozwiązania fabularne mieli twórcy przeboju Marvela. Niedawno pokazywaliśmy grafiki przedstawiające Doktora Strange’a w zbroi Iron Mana, zaś tym razem do sieci trafiły fotki zdradzające, że jedna z postaci miała zginąć w filmie.

Chodzi o Nicka Fury’ego, granego już od czasów Iron Mana przez Samuela L. Jacksona. Z grafik wynika, że Fury wraz z Visionem i Kapitanem Ameryką walczył  z Corvusem Glaive’em, jednym z najbliższych popleczników Thanosa. Drugi rysunek jasno pokazuje, że były szef S.H.I.E.L.D. został zabity przez przeciwnika (oczywiście nie jest wykluczone, że planowano również jego cudowny powrót). W finalnej wersji filmu Fury pojawia się jedynie w scenie po napisach końcowych, gdy wraz z Marią Hill pada ofiarą pstryknięcia Thanosa. Bardziej znaczącą rolę miał w Spider-Manie: Daleko od domu.  Poniższe zdjęcia pojawiły się na twitterowym profilu MCU Direct.

Jak podobałoby się wam takie rozwiązanie fabularne?

Zdjęcie główne: Comicbook.com

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA