search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Kto miał najwięcej czasu ekranowego w serii o AVENGERS? Policzył to fan MCU

Łukasz Budnik

11 marca 2021

avengers ranking filmow
REKLAMA

Niewykluczone, że większość z was nigdy nie zastanawiała się nad tym, którzy bohaterowie serii Avengers mieli dla siebie najwięcej czasu ekranowego – postanowił to jednak sprawdzić jeden z YouTuberów. Jaki jest rezultat jego wyliczeń?

Pod uwagę zostały wzięte widowiska Avengers, Avengers: Czas Ultrona, Avengers: Wojna bez granic oraz Avengers: Koniec gry. Numerem jeden, co chyba nie jest zaskoczeniem, został Tony Stark grany przez Roberta Downeya Juniora. Bohatera oglądaliśmy przez 6235 sekund, co daje około 103 minuty czasu ekranowego. Nic dziwnego – Stark jest centralną postacią drużyny, a dwie ostatnie odsłony serii są swoistym pożegnaniem z tą właśnie postacią i podsumowaniem drogi, jaką przeszła od 2008 roku.

Drugie miejsce zajmuje Kapitan Ameryka, którego oglądaliśmy nieco ponad 78 minut. Kolejna lokata należy do Bruce’a Bannera/Hulka (61 minut), czwarte miejsce zajmuje Thor (58 minut) a piąte – Czarna Wdowa, którą oglądaliśmy na ekranie przez 53,5 minuty. Co ciekawe, na szóstej pozycji znalazł się Hawkeye, zatem to właśnie oryginalny skład Avengers był na ekranie najdłużej.

Poniżej filmik, na podstawie którego wyciągnięto te dane – liczniki nabijają się wraz z upływem czasu trwania wszystkich części Avengers – na tej podstawie można stwierdzić nawet, kiedy żegnaliśmy w danym filmie którąś z postaci. Pod filmikiem z kolei znajdziecie zrzut ekranu z wynikami.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA