search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak wyglądało czytanie scenariusza BREAKING BAD? Popis doskonałego aktorstwa Bryana Cranstona i Aarona Paula

Łukasz Budnik

21 października 2020

REKLAMA

Jedną z wielu zalet serialu Breaking Bad było znakomite aktorstwo całej obsady. Największe pole do popisu mieli oczywiście odtwórcy głównych ról – Bryan Cranston i Aaron Paul, którzy wcielali się w Waltera White’a i Jesse’ego Pinkmana. Za swoje występy zostali uhonorowani prestiżowymi nagrody, w tym Emmy (Cranston otrzymał ją cztery razy, a Paul – trzy). W sieci dostępne jest nagranie z czytania scenariusza do jednego z odcinków, które pokazuje, jak utalentowani to aktorzy.

W dodatkach do wydania piątego sezonu Breaking Bad odnaleźć można zapis czytania scenariusza do odcinka Blood Money, dziewiątego z piątego sezonu. Szczególne wrażenie robi fragment rozmowy bohaterów Cranstona i Paula – aktorzy całkowicie wchodzą wówczas w rolę i z marszu odgrywają swoje kwestie tak, jakby już byli na planie, wzbudzając emocjonalną reakcję u Anny Gunn, która w serialu grała Skyler. Fragment ten obejrzycie poniżej:

Zainteresowanym polecamy obejrzenie także całego odcinka w tej formie:

Kto według was był najlepszym aktorem w Breaking Bad?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA