search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak mogła wyglądać podwładna THANOSA z AVENGERS: WOJNY BEZ GRANIC? Grafiki koncepcyjne

Łukasz Budnik

24 września 2020

Proxima scaled
REKLAMA

Choć od premiery Avengers: Wojny bez granic minęły już ponad 2 lata, ilustratorzy pracujący przy filmie wciąż udostępniają widzom zakulisowe materiały w postaci grafik koncepcyjnych przedstawiających wybranych bohaterów widowiska. Często w takich przypadkach pierwotny zamysł różni się od tego, co trafiło do filmu. Nie inaczej jest w przypadku Proximy Midnight, jednej z popleczniczek Thanosa, w którą wcielała się Carrie Coon. 

Grafik Jerad S. Marantz podzielił się na Instagramie wczesnym projektem Proximy, nieco bardziej niepokojącym niż ostateczna wersja. Marantz zaznaczył, że efekt końcowy jest wynikiem prośby o coś bardziej przypominającego obcych.

https://www.instagram.com/p/CFgEEndhfOw/

Wcześniej w tym roku Marantz pokazał inny projekt tej samej postaci:

https://www.instagram.com/p/B81vsT9BZZo/?utm_source=ig_embed

Tak z kolei wyglądała próba Ryana Meinerdinga:

https://www.instagram.com/p/B63kRtKJmVj/?utm_source=ig_embed

Czy któryś z projektów podoba wam się bardziej niż ten, który znalazł się w filmie?

Przypomnijmy, że modyfikacji ulegał też wygląda samego Thanosa – co więcej, w Avengers nie grał go jeszcze Josh Brolin, a sama postać prezentowała się inaczej niż w późniejszych filmach – więcej TUTAJ.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA