search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Fan STAR WARS pokazuje, dlaczego wszystkie części sagi mają NIEWŁAŚCIWE tytuły

Łukasz Budnik

1 sierpnia 2020

REKLAMA

Każdy miłośnik Gwiezdnych wojen doskonale wie, jak brzmią tytuły kolejnych epizodów – od Mrocznego Widma, przez Nową nadzieję aż do Skywalker. Odrodzenia. Tymczasem jeden z fanów sagi zauważył, że nazwy nadane przez twórców poszczególnym częściom powinny przynależeć… do innych epizodów. 

W filmiku, który jest aktualnie bardzo popularny w sieci (ma już niemal trzy miliony wyświetleń, a udostępniał go u siebie sam Mark Hamill), fan w żartobliwy sposób przedstawia dowody na to, że poszczególne tytuły powinny nazywać inne części.

W części czwartej Obi-Wan uczy Luke’a, że czas, aby Jedi powrócili. “Powrót Jedi”! W części piątej, Yoda uczy Luke’a jak używać Mocy. “Przebudzenie Mocy”. W części szóstej umierają Yoda i Anakin, co sprawia, że Luke to… “Ostatni Jedi”.

Autor filmiku zauważa też, że ze względu na powrót Palpatine’a z martwych, to ostatni epizod powinien nazywać się Mroczne Widmo. Pełne nagranie obejrzycie poniżej:

Uważacie, że pomimo żartobliwej natury filmiku, fan ma trochę racji? Dajcie znać!

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA