Szykujcie się – TO WŁAŚNIE MIŁOŚĆ doczeka się sequela!

Autor: Berenika Kochan
opublikowano

Jeśli marzyliście kiedyś o sequelu jednej z najlepszych (a może najlepszej) komedii romantycznych pierwszego dziesięciolecia XXI wieku, mam dla Was dwie wiadomości. Dobra: druga część To właśnie miłość zagości na małym ekranie 24 marca 2017 roku! Zła: to będzie krótkometrażówka…

Film Red Nose Day Actually ukaże się w brytyjskiej BBC1 z okazji Dnia Czerwonego Nosa – wielkiej akcji charytatywnej, w której biorą udział m.in. gwiazdy muzyki i kina. Będzie to 10-minutowy wgląd w życie bohaterów To właśnie miłość 14 lat później. Wiadomo, że na ekran powróci lwia część obsady, m.in. Hugh Grant w roli (byłego już) premiera, ze swoją partnerką filmową Martine McCutcheon, Keira Knightley (plotka głosi, że jej bohaterka dotąd nie znalazła swojej drugiej połówki), Andrew Lincoln, Colin Firth, Lucia Moniz, Liam Neeson i Thomas Brodie-Sangster w rolach ojca i syna, Olivia Olson (w której kochał się bohater Sangstera jako chłopiec – dziś są razem!), Bill Nighy, Marcus Brigstocke i Rowan Atkinson.

W styczniu zeszłego roku pożegnaliśmy Alana Rickmana – swojego udziału w krótkim sequelu To właśnie miłość nie potwierdziła jeszcze Emma Thompson, w filmie grająca jego żonę.

Zdjęcia rozpoczęły się wczoraj – oto kilka fotek z planu, umieszczonych na Twitterze przez członków ekipy filmowej.

Amerykańska premiera Red Nose Actually odbędzie się 25 maja (odpowiednik Dnia Czerwonego Nosa w Stanach Zjednoczonych) w NBC. Czy film będzie dostępny w Polsce? W pełni legalnych źródłach pewnie wtedy, gdy nabierze tzw. „mocy urzędowej”.

Ostatnio dodane