Cudowne lata – aktorzy kultowego serialu nadal są najlepszymi kumplami

Autor: Anna Ciarkowska
opublikowano

Główni aktorzy kultowego serialu Cudowne lata znów się spotykają. Tym razem nie na planie filmowym, ale… na lodowisku. Fred Savage – serialowy Kevin Arnold i Josh Saviano – Paul Pfeiffer spędzili sobotni wieczór, kibicując Rangersom.

Mecz New York Rangers trwał w najlepsze (drużyna wygrała z Winnipeg Jets 5:2), gdy na telebimie pokazały się znajome twarze najlepszych przyjaciół z serialu Cudowne lata. Przyjaźń Freda i Josha trwa już dwadzieścia osiem lat. Ich wspólna przygoda rozpoczęła się w 1988 roku, gdy stacja ABC wypuściła pierwszy sezon serialu o życiu na amerykańskich przedmieściach na przełomie lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych.  Produkcję zakończono w 1993 roku, ale jak się okazuje, nie był to koniec przyjaźni.

Dziś serialowi kumple mają po czterdziesci lat. Co u nich słychać? Savage po zakończeniu Cudownych lat grał w serialu Biuro. Ma na koncie także kilka mniejszych i większych ról serialowych i filmowych. Zajął się także reżyserią. Współpracował m.in. przy produkcjach takich jak Dwie spłukane dziewczyny, Modern Family czy Casual. Niebawem Savage’a będziemy mogli zobaczyć razem z Cobie Smulders z Jak poznałem waszą matkę w serialu Netflixa Friends from College. Szkoda, że u jego boku nie wystąpi Saviano!

Niestety Saviano niemal całkowicie zerwał z aktorstwem i po zakończeniu pracy w serialu wybrał nauki polityczne na Yale. Czy wy także uwierzyliście w plotkę, że serialowego Paula grał mały Marilyn Manson? Sam Saviano jakiś czas temu stwierdził, że mu to nie przeszkadza: „Co byś wolał: żeby ludzie myśleli, że jesteś głupkowatym dzieciakiem z Cudownych lat,  czy diaboliczną gwiazdą rocka? Tak było znacznie fajniej!”.

wonder-years4578

Jeśli już jesteśmy przy gwiazdach serialu, to wspomnieć warto jeszcze o pięknej Winnie Cooper, która dziś jest… matematyczką. Danica McKellar nadal grywa w filmach i produkcjach telewizyjnych, ma nawet na koncie niewielkie role w Teorii wielkiego podrywu czy NCIS. Wystąpiła także w jednej z edycji amerykańskiego Tańca z gwiazdami.

nrm_1413916927-457564418

Gwiazdy serialu spotkały się w 2014 roku w związku z wydaniem kolekcji płyt DVD z serialem. Cudownie byłoby znów zobaczyć całą trójkę razem ekranie i przenieść się na chwilę na sielskie amerykańskie przedmieścia.

korekta: Kornelia Farynowska

Ostatnio dodane