BYŁ SOBIE PIES. Zostań kumplem Baileya

Autor: Karolina Chymkowska
opublikowano

17 lutego na ekrany kin zawita nowy film familijny Lassego Hallströma Był sobie pies na podstawie bestsellerowej książki W. Bruce’a Camerona. Bailey to psiak z misją – co rusz powraca w nowym wcieleniu, by nieść pomoc i podać pomocną łapę kolejnym ludziom. Ale gdzieś jest jego ukochany chłopiec, dziś już dorosły mężczyzna, za którym Bailey tęskni i którego jest mu przeznaczone odnaleźć, po raz kolejny w najbardziej odpowiednim ku temu momencie.

W roli głównej (oprócz niekwestionowanych psich gwiazd) Dennis Quaid i Britt Robertson, a trwa właśnie kampania promocyjna, która z pewnością zainteresuje wszystkich psiarzy zbzikowanych na punkcie swoich pupili w tym samym stopniu, co niżej podpisana. Każdy czworonóg może wystąpić na plakacie promocyjnym, wystarczy wejść na tę stronę i załadować zdjęcie.

Można również wziąć udział w akcji nagrywania filmików socjalizacyjnych. Wyselekcjonowane czworonogi zostaną zaproszone na nagrania mające na celu promocję świadomego wychowania psa, jego socjalizacji i możliwości treningu. Zgłoszenia (za pośrednictwem udostępniania na FB zdjęcia z hashtagiem #bylsobiepies i krótkim komentarzem, dlaczego kochasz swojego pupila i czemu powinien wziąć udział w akcji) są przyjmowane do 19 stycznia. Filmiki będą nagrywane w Warszawie między 25 a 27 stycznia, a następnie udostępniane przez strony partnerskie, co, miejmy nadzieję, przyczyni się do popularyzowania świadomych i skutecznych metod właściwego prowadzenia i wychowania psa.

Wygenerowany plakat autorski wygląda tak:

 

Poniżej zaś dwa zwiastuny, oryginalny i z dubbingiem. W polskiej wersji Baileyowi głosu użyczył Marcin Dorociński.

Ostatnio dodane