Wszyscy aktorzy świata w nowym filmie Wesa Andersona | FILM.ORG.PL

Wszyscy aktorzy świata w nowym filmie Wesa Andersona
Grzegorz Fortuna
23.10.2013


Niedawno pojawił się pierwszy zwiastun do najnowszego filmu Wesa Andersona, „The Grand Budapest Hotel”. W obsadzie Ralph Fiennes, F. Murray Abraham, Mathieu Amalric, Adrien Brody, Willem Defoe, Jeff Goldblum, Harvey Keitel, Jude Law, Bill Murray, Edward Norton, Saoirse Ronan, Jason Schwartzmann, Tilda Swinton, Tom Wilkinson, Owen Wilson i Tony Revolori. Innymi słowy – pomyślcie o dowolnym znanym aktorze, a okaże się, że prawdopodobnie go w „Grand Budapest…” znajdziecie.

Całość wygląda urokliwie i typowo po Andersonowsku. I nie pozostaje w sumie nic więcej, jak czekać na premierę.

 

Grzegorz Fortuna

Grzegorz Fortuna

Miłośnik polskiej kultury filmowej okresu transformacji, dawnego włoskiego kina gatunkowego, filmu grozy i współczesnej popkultury. Członek kolektywu VHS Hell. Zainteresowany wszystkim tym, co zapomniane lub niedocenione. Bardzo lubi kebab.
Grzegorz Fortuna

Latest posts by Grzegorz Fortuna (see all) • Jokullus

  Wes Anderson to teraz jeden z najciekawszych reżyserów, ciekawe tylko czy jego styl się jeszcze rozwinie, czy już zawsze będzie kręcił „prawie takie same filmy”.

  • Kazik

   Ciekawe czy Twój styl się rozwinie, czy już zawsze będziesz pisał „prawie takie same komentarze”.

   • Jokullus

    Z całym szacunkiem Kazik, ale nie mam zamiaru wypowiadać się na temat gramatyki, czy robić po prostu „burd” w komentarzach. Piszę co piszę, tak samo jak Ty piszesz co piszesz – tak to działa w komentarzach.


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

#82 Wolverine

Następny tekst

Cudowna muzyka z dzieł Studia GhibliOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE