Wilk z Wall Street – drugi zwiastun | FILM.ORG.PL

Wilk z Wall Street – drugi zwiastun
Rafał Oświeciński
30.10.2013


Film – pewniak. Drugi trailer udowadnia, że „The Wolf of Wall Street” będzie jedną z najgorętszych premier końca roku i to nie tylko ze względu na gwiazdy w filmie występujące oraz reżysera, któremu wszyscy w Hollywood kłaniają się w pas. Wszystko tu wygląda pierwszoklasowo – Leo udowadnia, że jest obecnie w wyśmienitej formie, Jonah Hill ucieka jak najdalej od gówniarskiego wizerunku (celując przy okazji w nominację oscarową), a Martin… Martin Scorsese takie historie potrafi opowiadać jak nikt inny. Czuć w tym echa „Wściekłego byka”, „Chłopców z ferajny”, „Kasyna”, czyli swoistych opowieści wedle schematu „od pucybuta do milionera”, ale, wiadomo, niezbyt klasycznie, z gangsterką w tle i zdecydowanie większą emocjonalną sinusoidą niż w tradycyjnych biografiach.

Nie czekać nie wypada.

_1371450399

Rafał Oświeciński

Rafał Oświeciński

Celuloidowy fetyszysta.
Kino istnieje nie tylko dla rozrywki. Powinno budzić emocje. Powinno szokować ibulwersować. Powinno bez skrupułów zmuszać mózg i serce do wytężonej pracy. Dlatego wolę nieudane eksperymenty od udanych średniaków tworzonych od linijki.
Rafał Oświeciński


  • Czyżby prequel „Wielkiego Gatsby’ego”? :)

  • milvab

    Zwiastun brzmi ładniej niż trailer. :)

  • Maciej Niedźwiedzki

    mój ulubiony reżyser. najbardziej oczekiwana przeze mnie premiera roku. jest w tym zwiastunie ogromny ładunek pozytywnej filmowej energii.


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

Lekcje z Davidem Fincherem

Następny tekst

Popołudniowa igraszkaOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE