WATAHA - teaser nowego serialu HBO Polska | FILM.ORG.PL

WATAHA – teaser nowego serialu HBO Polska
Krzysztof Połaski
23.05.2014


Jeżeli polski oddział HBO realizuje nowy serial, to nie można takiego wydarzenia zignorować. W sieci właśnie pojawił się teaser „Watahy”, natomiast serial na ekrany telewizorów zawita jesienią.

„Wataha” to sześcioodcinkowa produkcja, skupiająca się na życiu i pracy oficerów bieszczadzkiej Straży Granicznej. Już samo rozpoczęcie serialu ma być mocne, ponieważ będzie to zamach bombowy, który przeżyje tylko jeden strażnik, Wiktor Rebrow (Leszek Lichota). Rebrow, tracąc w wyniku zamachu nie tylko przyjaciół, ale przede wszystkim swoją ukochaną, na własną rękę i niezależnie od prokuratorskiego śledztwa, będzie próbował dociec prawdy.

W obsadzie są także m.in. Bartłomiej Topa, Andrzej Zieliński, Marian Dziędziel, Julia Pogrebińska oraz siostry Popławskie. Za reżyserię odpowiadają: Michał Gazda (mający na koncie reżyserię kilku odcinków serialu „Odwróceni” oraz „Usta Usta) oraz Kasia Adamik.

Co ciekawe, serial będzie emitowany również przez inne europejskie oddziały HBO, gdzie będzie zatytułowany „The Pack”.

1

2

3

4

5

6

7

Latest posts by Polas (see all)  • Terek

    Podchodzę ostrożnie, ale trzeba powiedzieć, że rzadko zdarza się polski serial, który nie wygląda, cóż… jak polski serial (włąściwie dotyczy to też polskich filmów.


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

Niebo istnieje… naprawdę

Następny tekst

Reżyser Godzilli nakręci spin-off Star WarsOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE