Transcendence - trailer | FILM.ORG.PL

Transcendence – trailer
Jerzy Babarowski
21.12.2013


W przyszłym roku szykuje się pojedynek dwóch filmowców, którzy do niedawna ze sobą współpracowali – Christophera Nolana oraz jego długoletniego operatora Wally’ego Pfistera. Oba ich projekty filmowe są oparte na oryginalnych pomysłach, oba to widowiska s-f (choć film Nolana pójdzie w tę stronę o wiele bardziej) i o obu tak naprawdę wciąż niewiele wiadomo. I o ile „Interstellar” Nolana szykuje się na dosyć klasyczne widowisko fantastyczne (jak mówią ci, którzy przeczytali jedną z nieaktualnych już wersji scenariusza) tak reżyserski debiut Pfistera może się okazać czymś o wiele bardziej nowatorskim niż się wydaje.

Przez ostatnie parę dni do internetu przedostały się trzy teasery zapowiadające pełen trailer:

 

A oto i on:

„Transcendence” będzie miał premierę w USA 17 kwietnia 2014 r., a w obsadzie są m.in. Johnny Depp, Morgan Freeman, Paul Bettany i Rebecca Hall.

Transcendence Movie

Rodia

Nieznoszący wszystkiego, w równym stopniu nienawidzący bezmózgiej amerykańskiej papki jak i pretensjonalnych artystycznych smrodów, nie trawiący remake'ów, adaptacji i wszelkiego rodzaju przeróbek czegoś, co już było, cierpiący na widok kondycji współczesnego kina, rzygający na widok chciwości amerykańskich producentów, święcie wierzący w ambitne kino środka, odrodzenie Hollywood i w spektakularność nie wykluczającą głębi przekazu fan science-fiction, czarnego kryminału, Dostojewskiego, smutku i mroku w każdej postaci i wieczny narzekacz. Również nierób, wałkoń i śpioch.Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

20 najważniejszych premier filmowych 2014 roku (lista bardzo subiektywna)

Następny tekst

#102 The Walking DeadOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE