Trailer „Let’s Be Cops” | FILM.ORG.PL

Trailer „Let’s Be Cops”
Rafał Donica
27.04.2014


Trailer „Let’s Be Cops” spełnia w 100% zadanie, jakie powinien spełniać dobry trailer; przedstawia bohaterów, punkt wyjściowy fabuły, mnóstwo zabawnych scen i  sprawia, że mamy ochotę na więcej. Jeśli mnie wzrok i słuch nie mylą, zapowiada się piorunująco dobra komedia z gatunku buddy-movie, celująca w target „21 Jump Street” i płynąca na fali popularności komedii z Channingiem Tatumem i Jonah Hillem. Reżyserem „Let’s Be Cops” jest Luke Greenfield, co z jednej strony wróży dobrze, z drugiej bardzo źle. Greenfield wyreżyserował bowiem wcześniej bardzo udaną „Dziewczynę z siąsiedztwa” oraz bardzo nieudanego „Zwierzaka”.

„Policyjny” duet zagrają Jake Johnson (kompletnie go nie kojarzę) oraz… no właśnie. Gdy oglądałem trailer i zobaczyłem z jakim humorem mam do czynienia, pomyślałem sobie (bo twarz drugiego „policjanta” nic mi nie mówiła), że do tej roli pasowałby Damon Wyans. Niewiele się pomyliłem, bo tę rolę gra jego syn, Damon Wyans Jr. Premiera filmu w październiku, mniej więcej w okolicach premiery „22 Jump Street” –  końcówka roku zapowiada się w tym roku wyjątkowo wesoło.    

lets be cops

Rafał Donica

Rafał Donica

Rocznik 77, od chwili obejrzenia „Łowcy androidów” pasjonat kina (uwielbia „Akirę”, „Drive” i niedocenioną „Nienawistną ósemkę”). Miłośnik Szekspira, Lema i literatury rosyjskiej (Bułhakow, Tołstoj i Dostojewski ponad wszystko). Ukończył studia w Wyższej Szkole Dziennikarstwa im. Melchiora Wańkowicza w Warszawie na kierunku realizacji filmowo-telewizyjnej. Od seansu „Frankensteina” Jamesa Whale'a – niepoprawny wielbiciel postaci monstrum. Założyciel i w latach 1999 – 2012 redaktor naczelny portalu FILM.ORG.PL. Wieloletni współpracownik miesięczników CINEMA oraz FILM, publikował w Newsweek Polska, CKM i kwartalniku LŚNIENIE.
Prowadzi blog tematyczny poświęcony klasycznym monster-movies: cinemafrankenstein.blogspot.com
Rafał Donica


  • Mefisto

    I jest gliniarz z Hangover w epizodzie (a przynajmniej ten sam aktor) – całość nawet zabawna.

  • Seba

    Chłopaki udajo policjantów, palą trawkę i imprezują. Hy hy. Chodź Seba do kina, bo na torrentach tylko cam.

  • stefan

    Ubaw po pachy…chociaż nie. Zdecydowanie nie.


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

Million Miles Away - biografia Joaquina Phoenixa

Następny tekst

Niesamowity Spider-Man 2OSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE