The Theory of Everything – zwiastun filmu | FILM.ORG.PL

The Theory of Everything – zwiastun filmu
Filip Jalowski
08.08.2014


Od dwóch dni możemy oglądać pierwszy trailer „Theory of Everything”, czyli filmowej biografii Stephena Hawkinga. W rolę wybitnego naukowca cierpiącego na stwardnienie zanikowe wciela się Eddie Redmayne, znany między innymi z „Mojego tygodnia z Marilyn” czy też musicalowej wersji „Nędzników”. Film Jamesa Marsha („Człowiek na linie”, „Kryptonim: Shadow Dancer”, „Projekt Nim”) skupi się na młodości fizyka. Poznamy historię jego studiów w Cambridge oraz wydarzenia doprowadzające do ślubu z Jane Wilde. Duża część produkcji poświęcona będzie również zmaganiom z postępującą chorobą i pracą nad pierwszą słynną książką naukowca. Premiera planowana jest na listopad tego roku.

Niestety, trailer nie obiecuje zbyt wiele. Wydaje się, że film Marsha będzie klasyczną biografią pozbawioną jakiegokolwiek charakteru, który mógłby wyróżnić ją na tle setek tego typu obrazów. Pozostaje czekać i liczyć na to, że autor bardzo dobrego „Człowieka na linie” kryje jeszcze jakieś asy w rękawie.

hawking • janosik79

  A czegoż to autorze wpisu oczekiwałeś? Skakania przez rekiny na motorówce?

  • Żytomir

   Tak, dokladnie to napisal:

   „Niestety, trailer nie obiecuje zbyt wiele. Wydaje się, że film Marsha będzie klasyczną biografią pozbawioną jakiegokolwiek charakteru”


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

Fota - Woody Chaplin

Następny tekst

Wywiad z Anną Urbańczyk - reżyserką "Doktora Faustusa"OSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE