Zwiastun The Lone Ranger | FILM.ORG.PL

The Lone Ranger – zwiastun ostateczny
Rafał Oświeciński
18.04.2013


Piraci z Karaibów na Dzikim Zachodzie?

Disney wypuścił właśnie najnowszy – i finalny – zwiastun do „The Lone Ranger” (po polsku „Jeździec znikąd”), w którym Johnny Depp występuje – cóż za niespodzianka! – pod grubą warstwą makijażu. W pozostałych rolach – Armie Hammer, Tom Wilkinson, Ruth Wilson, William Fichtner, Barry Pepper, James Badge Dale i Helena Bonham Carter. Za sterami projektu wartego 250 baniek – Gore Verbinski, który zdaje się uwielbia wielkie, spektakularne widowiska, z dziesiątkami zróżnicowanych plenerów i charakterów. Nie zapominajmy o elementach nadprzyrodzonych – one też będą w filmie. Niestety?

W Stanach 3 lipca, u nas 2 tygodnie później.

Co najgorsze, trailer pokazuje chyba wszystkie najefektowniejsze akcje.

Rafał Oświeciński

Rafał Oświeciński

Celuloidowy fetyszysta.
Kino istnieje nie tylko dla rozrywki. Powinno budzić emocje. Powinno szokować ibulwersować. Powinno bez skrupułów zmuszać mózg i serce do wytężonej pracy. Dlatego wolę nieudane eksperymenty od udanych średniaków tworzonych od linijki.
Rafał Oświeciński


 • Qba_23

  Makijaż to część gry aktorskiej, znana od czasów antycznych. Co złego w tym, że Depp lubi go zakładać? To, że inni aktorzy równie często z niego nie korzystają? Please! Johnny jest wolnym aktorem, wybiera role, jakie mu pasują. Nie musi wzorować się na innych.

  • nie ma nic złego w tym, że Depp lubi makijaże. Kłopotem jest to, że to przewidywalne i nudne się robi, bo cała wartość większości postaci, które Depp gra w ostatnich latach, zasadza się na ich wyglądzie.

   • Qba_23

    Chaplin prawie całą karierę grał trampa z bladą twarzą, melonikiem, laseczką, wąsikiem i w za dużych butach. To był jego znak markowy. Dzisiaj każdy kojarzy tę ikonę właśnie z postacią włóczęgi. Depp też się wyróżnia: gra dziwaków, ekscentryków, lubi makijaż. Zresztą w nadchodzącym czasie wyjdą przynajmniej dwa filmy, w którym Depp zagra bez make-upu: Black Mass i Transcendence.


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

Woody Allen i jego filmy cz.6 (1989-1992)

Następny tekst

Człowiek z SzansąOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE