The Judge. Downey Jr w bardzo starkowym stylu. | FILM.ORG.PL

The Judge. Downey Jr w bardzo starkowym stylu.
Dominik Jedliński
23.06.2014


Info podrzucił Dominik Jedliński.

Zarówno studio Warner Bros. jak i Robert Downey Jr zaprezentowali światu zwiastun i plakat do nowego dramatu pod tytułem „The Judge”.

Robert Downey Jr wciela się w postać Hanka Palmera – adwokata, który wraca w rodzinne strony na pogrzeb matki. Na miejscu dowiaduje się, że jedynym podejrzanym o zamordowanie kobiety jest jej mąż – cierpiący na Alzheimera były sędzia (Robert Duvall). Jak można się spodziewać, Hank będzie starał się odkryć prawdę, a także odbudować zerwane stosunki z rodziną.

Reżyserem „The Judge” jest David Dobkin, twórca takich filmów, jak: „Rycerze z Szanghaju”, „Polowanie na druhny” czy „Zamiana ciał”, a scenariusz napisał Nick Schenk, znany jak do tej pory z filmu Eastwooda pt. „Gran Torino”. W filmie grają także Vera Farmiga, Vincent D’Onofrio, Billy Bob Thornton, Melissa Leo, czy Denis O’Hare.

Już w pierwszej części trailera możemy zaobserwować Downey Jr-a w bardzo starkowym stylu. Jednak w miarę upływu czasu widzimy zmianę bohatera: z aroganckiego indywidualisty w typowego everymana z problemem na linii ojciec-syn. Myślę, że miło będzie zobaczyć Roberta Downeya Jr-a w roli innej niż superbohater z filmów Marvela.

A i może w końcu będzie to przynajmniej przyzwoity dramat sądowy, bo wydaje się, że gatunek, z którego niegdyś słynęli Amerykanie, nieco odszedł do lamusa.

Premiera planowana jest na 10 października 2014 roku.


hr_The_Judge_2

   • Jan Dąbrowski

    Robert – i jeden i drugi – to renoma sama w sobie. A wszystko wskazuje na to, że tym razem będzie to dramat z prawdziwego zdarzenia. Nic, tylko wyczekiwać premiery :)

  • Przemysław Baran

    Downey jr-juz nawet się nie wysila żeby zmienić swój wizerunek i grę które stworzył w iron man ,wszędzie już będzie taki sam a to staje sie nudne,tutaj też przynajmniej sądzac po zwiastunie nie zanosi sie na rewolucję ot zwykła zapchajdziura pomiędzy kolejnymi avengersami .


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

URWANY FILM #57 - Recenzja 22 JUMP STREET

Następny tekst

"300: Narodziny imperium"OSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE