Trailery filmów

The Bling Ring – nowy film Sophii Coppoli

Autor: Rafał Oświeciński
opublikowano

Młoda i urocza Hermiona na dobre opuściła Hogwarth i zaczęła romans z poważnym kinem dla dorosłych. Najpierw wystąpiła w świetnym „The Perks of Being of a Wallflower„, za chwilę pojawi się w naćpanej komedii „This is The End”, a w 2014 roku wejdzie „Noe” Aronofskiego z Russellem Crowem i nią właśnie w rolach głównych.

I „The Bling Ring” Sophii Coppoli. Emma Watson to szefowa bandy lasek okradających posesje hollywoodzkich celebrytów. Co ciekawe, to historia oparta na faktach, a na potrzeby ekranu zaadaptowała ją sama Coppola. W tle fejsbuki, tłitery i szał na punkcie gwiazd. Czyżby krytyka internetowo uspołecznionej współczesności?

Poniższy trailer jest dość dynamiczny, dla oka i ucha atrakcyjny. Na pierwszy rzut oka kompletnie nieadekwatny do tego co serwuje zazwyczaj córka Francisa, choć to może być zmyłka – „leniwy” klimat to wyraźny podpis Sophii i trudno uwierzyć, żeby autorka „Między słowami” nagle porzuciła to, za co jest doceniana.

Pierwszy seans w Cannes. Film niestety nie dostał się do głównego konkursu, za to będzie wyświetlany w sekcji „Un Certain Regard”. W Polsce 21 czerwca.

 

 

Ostatnio dodane