REACH ME – zwiastun | FILM.ORG.PL

REACH ME – zwiastun
Tomasz Urbański
07.07.2014


Sylvester Stallone po sukcesie serii Niezniszczalnych zapragnął wspomóc przyjaciela Johna Herzfelda i pokazać się z nieco innej aktorskiej strony. Wziął udział w niezależnej, niskobudżetowej produkcji Reach Me, która po zdjęciach oczekiwała na dopięcie budżetu. By tak się stało twórcy zwracali się do kinomanów o wsparcie i dzięki kampaniom na Kickstarterze i Indiegogo udało się doprowadzić postprodukcję do końca. Brakowało tylko dystrybutora. Na tegorocznym festiwalu w Cannes do skutku doszła transakcja z Millennium Entertainment (jej właściciel, Avi Lerner finansuje również przygody Niezniszczalnych), które wprowadzi do wybranych kin ten film.

Reżyser John Herzfeld od kilkunastu lat próbował zrealizować ten film i dzięki przyjaciołom mu się to w końcu uda. W obsadzie filmu prócz wspomnianego Sylvestra Stallone zobaczymy Thomasa Jane’a, Kyrę Sedgwick, Toma Berengera, Nelly’ego, Danny’ego Aiello, Toma Sizemroe’a, Kelseya Grammara czy Lauren Cohan. Wielowątkową fabułę i losy bohaterów  łączyć będzie pewien książkowy poradnik. Czy Sly sprawdzi się w bardziej dramatycznym repertuarze? Premiera w USA 24. października tego roku. Zwiastun publikujemy za serwisem Stallone.pl

Sylvester_Stallone_Cell_Phone  • szczyglis

    Sylwek aktorem jest dobrym, niestety zaszufladkowanym na wieki do kina akcji. Czy stworzona przez niego postać Rocky’ego nie była dramatyczna? Była. Tak samo jak pierwszy Rambo (ale tylko pierwszy). Myślę, że da radę, zwłaszcza, że to produkcja nie nastawiona na kasę + całkiem niezła obsada poza samym Sylwkiem.

    • szczyglis

      PS. Większe nadzieję pokładam w nowym (starym) Sylwku, niż w nowym (starym) Arnoldzie, bo o ile Arnold rozmienia się na drobne, to Sly trzyma poziom.

  • Sylwek + doborowa ekipa + kino obyczajowe = całkiem niezłe kino. Tak sugeruje to zwiastun, choć Sly raczej nie gra tu głównej roli. Jestem ciekawy jak to wyjdzie.


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

FOTA: King Kong

Następny tekst

Rodzinne rewolucjeOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE