POMPEII – pierwszy zwiastun | FILM.ORG.PL

POMPEII – pierwszy zwiastun
Rafał Oświeciński
22.08.2013


Paul Anderson, ale William Scott przed nazwiskiem, nie Thomas, przedstawia najnowszą rozpierduchę. Tym razem, miast sztafażu sf, który sobie upodobał, pokaże upadek Pompejów – walkę na miecze, włócznie, tym razem w sandałach.

Reżyser takich „klasyków” jak seria „Resident Evil”, ukochany „Obcy vs Predator”, „Mortal Kombat” i „Trzej Muszkieterowie 3D” zabiera nas pod wybuchający Wezuwiusz. Jednego możemy być pewni – będzie tragedia.

W roli głównej najsłabsze aktorskie ogniwo „Gry o Tron”, czyli Kit Harington (Jon Snow), tutaj niesamowicie przypakowany jakby wyszedł z planu sequela „300”. Obok niego Jack Bauer aka Kiefer Sutherland oraz piękne niewiasty – Emily Browning, Paz Vega i dawno nie widziana Trinity, czyli Carrie Anne-Moss.

I pomyśleć, że podobnym tematem miał się zająć sam Roman Polański…

 

Rafał Oświeciński

Rafał Oświeciński

Celuloidowy fetyszysta.
Kino istnieje nie tylko dla rozrywki. Powinno budzić emocje. Powinno szokować ibulwersować. Powinno bez skrupułów zmuszać mózg i serce do wytężonej pracy. Dlatego wolę nieudane eksperymenty od udanych średniaków tworzonych od linijki.
Rafał Oświeciński


 • tomashec

  Milli nie będzie? Ciche dni czy jak?

 • Ojciec Fernando

  Ten cały romans w trailerze już mnie usypia. Polański i tak miał lepszy punkt wyjścia, bo książkę Roberta Harrisa.

 • Rafał Donica
  • Igrid

   You know nothing John Snow!

 • Kazik

  Też nie rozumiem kompletnie co cierpisz do Haringtona? Jak ładny chłopak to za chu…a nie może dobrze zagrać, tak? Nawet jak dobrze gra, to przez to, że jest cacy lala, grać dobrze nie może. Naprawdę spodziewałem się, że tego typu durnych pierdół walających się po wszelkich filmowych forach, gdzie każdy o delikatnej urodzie aktor, choćby się dwoił i troił to i tak jest gnojony, pewnie z zazdrości, no bo przecież laski wzdychają, spodziewałem się że chociaż Ty mi tego oszczędzisz, ale jednak nie.

  • Tja, zazdroszczę.
   Nie biję do tego, że ładny, tylko do tego, że drewno z niego, jadące na jednym wyrazie twarzy przez trzy sezony Gry o Tron.

   • Kazik

    Bo taką ma rolę i wcale nie ma jednego wyrazu twarzy. Największe drewno jakie znam to „boski” Keanu.

    • Adam Nguyen

     Nie ma takiej roli. Jon Snow to fajny chłopak postawiony w totalnie niefajnych dla niego sytuacjach, a jedyną reakcją jaką potrafi zaoferować Harrington, to wiecznie rozdziawiona paszcza. Na tych zdjęciach zresztą też prezentuje tę charakterystyczną minę wiecznie utrudzonego.

     Bo Ci mucha wleci Kit! You know nothing Jon Snow.


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

#53 Miasto prywatne

Następny tekst

The ABCs of DeathOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE