Pacific Rim – trailer z Comic-Con | FILM.ORG.PL

Pacific Rim – trailer z Comic-Con
Szymon Pajdak
30.04.2013


Ogromne roboty i jeszcze większe potwory, a do tego niesamowita kolorystyka i Guillermo Del Toro na stołku reżysera. Facet, który ma chyba najbardziej plastyczną wyobraźnię w fabryce snów, wziął na warsztat marzenia każdego nastoletniego chłopaka. Z każdym kolejnym newsem, fotką czy zwiastunem, utwierdzam się w przekonaniu, że tegoroczne lato będzie niesamowicie gorące! Spodziewam się prostej, ale osadzonej w konsekwentnie budowanym świecie historii. Stereotypowych postaci, pompatycznej muzyki i efektów po których będziemy szukali po omacku szczęki na podłodze. To się nie może nie udać! Michael Bay powinien się uczyć bo sama ostatnia zajawka robi większe wrażenie niż cała jego trylogia „Transformers”!

 

Arahan

Pracownik, student i podróżnik. W świat filmu ucieka od otaczającej go rzeczywistości. Uwielbia Spielberga, Nolana, Leone, Tarantino, del Toro i Scorsese. Na ekranie lubi oglądać DiCaprio, McGregora, Pacino, Daniela Day-Lewisa i Oldmana. Kino ma przede wszystkim wzbudzać emocje, niezależnie od tego jakie one będą. Ma wzruszać, zaskakiwać, dawać radość i skłaniać do refleksji - wszystko zależne od nastroju. Pierwszą recenzję do redakcji wysłał w 2009 roku, a od listopada 2011 pisze w miarę regularnie, raz lepiej, a raz gorzej, ale chyba nie tak źle skoro zaproszono go do zacnego KMF-owego grona.

Latest posts by Arahan (see all) • ML

  Elysium, Neill Blomkamp… Klimat troche zblizony, moze byc skromniej, ale i ciekawiej (fabularnie). Przy Pacific Rim jest mimo wszystko uraz psychiczny po 2 lub 3 czesci Transformers.

 • Nie, no po prostu – wow. Zazwyczaj to nie moja bajka, ale spośród wszystkich tegorocznych premier del Toro szykuje najbardziej widowiskowy i najgłośniejszy film tego roku. Wizyta w kinie obowiązkowa. Gdybym miał 12 lat to bym się chyba posikał ze szczęścia :)

 • Jakub Piwoński

  to robi wrażenie!

 • Pingback: Lato zjadaczy popcornu, czyli przegląd blockbusterów | Film.org.pl()

 • Grzegorz G

  W 14 sekundzie słychać GLaDOS z Portala o.O


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

Reality

Następny tekst

NieobliczalniOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE